Hakkımızda

Turizm sektöründeki 10 yıllık tecrübemizin yanında 2012 yılından beri çeşitli sektörlerde devam eden E-Ticaret hayatımıza online uçak biletini de ekleyerek siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tamamen yerli sermaye olan ve 3 kardeşin ortak girişimiyle hayata geçirilen projemizde, sizlere turizm rehberliği yaparak uçak bileti alırken karşılaşılan tüm zorluklardan uzak, hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sağlıyoruz. Hedefimiz sizlerin seyahat planlarını beraber yapmak ve en kaliteli hizmeti en ucuz fiyata verebilmektir.

Kolay ve Güvenilir Hizmet.

Kolay ve güvenilir hizmet anlayışımızla hızlı işlem ayrıcalığınızın yanında kolay ve güvenilir hizmetimizle web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

jowki

Günümüz teknolojisi kullanarak yayın yapan sitemizde, yüzlerce lokasyona uçuş ve binlerce uçuş planına ulaşabilirsiniz. Havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yaparak en ucuzunu seçebilir, online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle biletinizi güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Böylelikle zamanınızdan tasarruf ederek bütçeniz için en uygun uçak biletine sahip olursunuz. Ayrıca, anlaşmalı bankalarımızla taksitle ödeme kolaylığınından da yararlanabilirsiniz.

Bize Katılmak İstermisiniz.

Bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki linkden formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Kariyer Başvurusu